index.png


Elsa

msf_frozen_cmi_elsa.jpg
Na pohled působí Elsa sebejistě, vznešeně a odměřeně, ve skutečnosti však žije ve strachu, protože skrývá obrovské tajemství. Od narození umí kdykoli vytvářet led a sníh. Je to krásná schopnost, zároveň však extrémně nebezpečná. Pronásledována okamžikem, kdy téměř zabila mladší sestru Annu, stáhla se do ústraní a tráví celé dny snahou zkrotit své čím dál mocnější schopnosti. V návalu emocí Elsa omylem vyvolá kouzlo přínášející věčnou zimu, kterou nemůže zastavit. Obává se, že se stává stvůrou a nikdo, ani její sestra, jí nedokáže pomoci.

Anna

msf_frozen_cmi_anna.jpg
Odvážná Anna si na elegantní řešení moc nepotrpí, a tak se stává, že někdy jedná dříve, než myslí. Na druhou stranu je to ta nejoptimističtější osoba, kterou kdy potkáte. Touží se znovu sblížit se svou sestrou Elsou, se kterou si byly velmi blízké v dětství. Když Elsa omylem odhalí své magické schopnosti a uzamkne království Arendelle do věčné zimy, vydává se Anna na nebezpečné dobrodružství, aby vše napravila. Je vyzbrojena pouze svou nebojácností, odhodlaností nevzdát se a vírou v ostatní. Anna je odhodlána zachránit království i svou rodinu.

Olaf

msf_frozen_cmi_olaf.jpg
Jmenuje se Olaf a má rád vřelá objetí. Olafa stvořila Elsa svými magickými schopnostmi. Je to ten nejpřátelštější sněhulák, jaký kdy kráčel v horách nad Arendelle. Jeho nevinnost, otevřenost a zvláštní tendence rozpouštět se v dobrých i v ne-tak-dobrých chvílích vede k podivným a legračním okamžikům. Dost možná má také nejnesplnitelnější sen, jaký kdo kdy měl. Co ale sněhulák neví, to ho nemůže rozpustit. Nebo snad ano?

Kristoff

msf_frozen_cmi_kristoff.jpg
Kristoff je skutečný zálesák. Žije vysoko v horách, kde těží led a prodává jej do království Arendelle. Kristoff je trochu hrubý, silný a přímý muž, který se řídí vlastními pravidly. Vypadá sice jako samotář, ale po svém boku má vždy nejlepšího přítele, věrného prašivého soba jménem Sven.

Sven

msf_frozen_cmi_sven.jpg
Sven je sob se srdcem labradora. Je věrným Kristoffovým přítelem, tahá mu sáně a zároveň mu slouží jako svědomí. Sven se stará, aby jeho přítel horal navždy zůstal přímým mužem, kterého zná a miluje. Místo slov obvykle stačí, aby si v pravou chvíli odfrkl a vše je jasné. Život by byl skvělý, kdyby se Kristoff dokázal zbavit toho směšného sobího přízvuku, který používá, když mluví jako Sven (jako kdyby tak sobi doopravdy mluvili).

Hans

msf_frozen_cmi_hans.jpg
Hans je princ ze sousedního království - Jižních ostrovů, který do Arendelle přicestoval na Elsinu korunovaci. Má dvanáct starších bratrů, a tak vyrůstal prakticky neviděn a neslyšen. To si Anna dokáže představit. Hans věděl, že aby ho bylo konečně vidět musí se někam přiženit, aby se dostal na trůn. Elsa by byla pochopitelně lepší možnost, ale na té si každý vylámal zuby. Anna však prahne po lásce, kterou postrádá, a tak si chce Hanse vzít hned, což se mu velmi hodí.

Vévoda z Kradákova

msf_frozen_cmi_duke.jpg
Co vévodovi z Kradákova chybí na výšku, to nahrazuje arogancí a předváděním se. Je odhodlán sblížit se s novou královnou, ale jen do okamžiku, kdy je odhaleno Elsino magické tajemství. Jako první ji nazve stvůrou a pokusí se proti ní obrátit její vlastní království. Udělá cokoli, jen aby se dostal ke vzácnému zboží, se kterým Arendelle obchoduje.

Oaken

msf_frozen_cmi_oaken.jpg
Oaken provozuje Obchodní stanici Potulného Oakena a Sauna. Od chvíle, kdy uprostřed července udeřila Elsina krutá zima, zjišťuje, že má přebytek letního zboží. Lovci slev se ale musí mít na pozoru. Přestože je Oaken dobrosrdečný a úslužný, pokud se jej pokusíte podvést, ze svého skromného podniku vás velmi rychle vyhodí.

Máršmeloun

msf_frozen_cmi_marshmallow.jpg
Máršmeloun je obří ledový sněhulák, stvořen Elsinými schopnostmi. Jeho úkolem je hlídat Elsin ledový palác a nemilosrdně odhánět všechny narušitele. Děsivé bílé monstrum toho moc nenamluví, ale ránu má pořádnou.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one